Sitene Ekle

Ücretsiz sunduğumuz hesaplama araçlarını sitenize birkaç adımda ekleyebilirsiniz. Wordpress içerik yönetim sistemi kullanan sitelere, Wix.com'da hazırlanan sitelere nasıl eklenir ve merak ettiğiniz diğer soruların cevaplarını aşağıdaki Sıkça Sorulan Sorular bölümünde bulabilirsiniz.

Sitene Hesaplama Aracı Ekle

1
Aşağıdaki seçenekleri kullanarak sitenize uyum sağlayacak şekilde hesaplama aracını özelleştirebilirsiniz. Ardından Oluştur butonuna basınız.
Hesaplama Aracı:
Kenarlık Boyutu:
Kenarlık Rengi:
Arkaplan Rengi:
Yazı Rengi:
Buton Arka Rengi:
Buton Yazı Rengi:

Sıkça Sorulan Sorular

Hesaplama araçları ücretsiz mi?

Evet. Hesaplama araçlarımız ücretsizdir.

Hesaplama araçları mobil uyumlu mu?

Evet. İster masaüstü platformlar için geliştirilen bir web sitesi olsun isterse mobil bir web sitesi olsun, hesaplama araçlarımız sitenizin açıldığı çözünürlüğe göre kendini otomatik ayarlamaktadır. Oluşturduğuz kodu sitenize eklemeden önce nasıl görüneceğini 3. adım olan önizleme alanından deneyimleyebilirsiniz.

Kaç tane hesaplama aracını siteme ekleyebilirim?

Sınırlama bulunmamaktadır. İstediğiniz sayıda hesaplama aracımızı sitenize ekleyebilirsiniz. Aynı sayfaya birden fazla hesaplama aracı eklememeye çalışın, çakışmalar olabilir. Farklı sayfalarınıza eklemeyi tercih edebilirsiniz.

Hesaplama aracının genişik ve yüksekliğini nasıl ayarlarım?

Kodu eklediğiniz alanın genişlik ve yükseklik ölçülerine göre hesaplama aracı otomatik yerleşmektedir. Yükseklik ve genişliği kendiniz ayarlamak istiyorsanız, kodu eklemeyi düşündüğünüz sayfaya aşağıdaki gibi örnek bir kod ekleyebilirsiniz. Daha sonra hesaplama aracı kodunu bu kodların arasına eklemeniz gerekmektedir. Belirlediğiniz ölçülere göre sayfanızda görünecektir.

 • Genişliği ayarlamak istiyorum :
  <div style="width:300px"><!-- kod buraya eklenir --></div>
 • Yüksekliği ayarlamak istiyorum :
  <div style="height:500px"><!-- kod buraya eklenir --></div>
 • Genişliği ve yüksekliği ayarlamak istiyorum :
  <div style="width:300px;height:500px"><!-- kod buraya eklenir --></div>
 • Örnek kullanım :
  <div style="width:300px;height:500px"><div id="hesapliyor"></div><script src="https://hesapliyor.com/widget/?s=su-faturasi-hesaplama&kb=0&kr=000000&ar=FFFFFF&yr=000000&bar=000000&byr=FFFFFF" type="text/javascript"></script></div>